Az Abaúj-Zempléni Szilárdhulladék Gazdálkodási Önkormányzati Társulás és a Hernád Völgye és Térsége Szilárdhulladék Gazdálkodási Önkormányzati Társulás felhívására iskolánkban a hulladékgazdálkodással kapcsolatos előadásokat tartottunk.

A szelektív hulladékgyűjtés lehetőségei mellett a gyerekek megismerkedhettek a hulladékudvarok működésével is. Az előadások után a kicsik színezők, a nagyobbak pedig feladatlapok kitöltésével mélyíthették el tudásukat. Ezek értékelése után 3 diákunk kapott meghívást a bodrogkeresztúri döntőbe.

A 2023. november 30-án rendezett megmérettetésen Molnár Kinga 7.b osztályos tanulónk az előkelő II. helyen végzett. A döntő minden résztvevője értékes nyereményekkel gazdagodott.

Gratulálunk az eredményekhez!